Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimipisteemme ovat Ylivieskassa, Helsingissä ja Oulussa

Sähköposti­osoitteemme ovat muotoa etunimi.suku­nimi@levelup.fi

Verkkosivuihin liittyvissä kiireellisissä tukipyynnöissä ota yhteyttä tuki@levelup.fi

 

Asiakaspalvelu

+358 9 3154 2043 (arkisin klo 8-18)

chatissa (arkisin klo 8-21)

asiakaspalvelu@levelup.fi

Toimitus­johtaja

Jouni Anttila

Jouni Anttila

toimitusjohtaja

+358 50 350 9913 jouni.anttila@levelup.fi

Asiakaspäällikkö

Teemu Kivioja

Teemu Kivioja

asiakaskontaktointi, asiakaspalvelu

+358 45 131 5675 teemu.kivioja@levelup.fi

Myyntipäällikkö

Tanja Packalén

myyntipäällikkö

+358 40 163 0542 tanja.packalen@levelup.fi

Myyntipäällikkö

Salla Pehkonen

myyntipäällikkö

+358 40 8269352 salla.pehkonen@levelup.fi

Myyntipäällikkö

Anna Airas

myyntipäällikkö

+358 40 8269367 anna.airas@levelup.fi

Liiketoimintajohtaja

Chip Gylfe

Chip Gylfe

verkkosivut, -kaupat, digimarkkinointi, sisällöntuotanto

+358 44 335 1027 chip.gylfe@levelup.fi

Liiketoimintajohtaja

Kirsi Paananen

Kirsi Paananen

asiakaskontaktointi, asiakaspalvelu

+358 40 158 5411 kirsi.paananen@levelup.fi

Henkilöstöjohtaja

Taru Korkeakoski

Taru Korkeakoski

henkilöstöjohtaja

+358 40 657 4404 taru.korkeakoski@levelup.fi

Henkilöstöjohtaja

Niina Fasse

Niina Fasse

henkilöstöjohtaja

+358 50 344 0927 niina.fasse@levelup.fi

Kiinnostuitko?

Ota yhteyttä meihin ja valmistaudu nostamaan yrityksesi myynti seuraavalle tasolle!

 

  • Suostun asiakastietojen keräämiseen, käsittelyyn ja käyttöön.
    Lue ehdot »